Onderwijsstaking 6 maart -extra info
Onderwijsstaking
Dinsdag 6 maart wordt er in het basisonderwijs gestaakt. Als team van de H. Gerardusschool nemen ook wij deel aan deze staking en daarom zal de school deze dag gesloten zijn.
De reden van de staking is de bezuiniging van 300 miljoen euro op passend onderwijs. Als deze bezuiniging doorgaat leidt dit landelijk uiteindelijk tot:
a. nog grotere klassen
b. meer zorgleerlingen per groep
De kwaliteit van het onderwijs voor alle kinderen gaat door deze bezuiniging achteruit. Leraren, ouders en vakbonden delen deze zorg. Zij moeten bovenop de bestaande werkdruk ook nog de extra aandacht en zorg geven aan zorgleerlingen die nu het regulier onderwijs instromen. Dit is onmogelijk!
Wij begrijpen dat het voor sommige ouders lastig kan zijn opvang te regelen voor hun kind(eren), maar vragen om uw begrip. U kunt gebruik maken van de BSO (tegen betaling), het is dan wel nodig deze week u kind (eren) hiervoor op te geven.
Laat heel duidelijk zijn dat de staking niet gaat over arbeidsvoorwaarden van het personeel, maar over het behoud van goed onderwijs voor uw kind!
Voor meer informatie kunt u kijken op http://www.geenbonusmaarbanen.nl
Vriendelijke groet,
Het team van de H. Gerardusschool